Podświetlany napis LOVE na wynajem

Wynajmij napis LOVE, czyli idealna dekoracja twojego wesela czy też rocznicy ślubu!


Miłość, miłość w Zakopanem… – wszyscy znamy to zdanie, jednak bez względu na to, czy to Zakopane, czy Kołobrzeg, wesele musi być piękne i mieć genialną oprawę. Jednym z jej elementów może stać się podświetlany napis LOVE, który stanie się doskonałą dekoracją weselnej ścianki do zdjęć czy stołu Państwa Młodych. Poza tym napis będzie też tym elementem dekoracji, który doda uroku całej sali.

Napis LOVE na wesele i nie tylko

Podświetlany napis LOVE to dekoracja idealna na wesele w każdym stylu. Doskonale uzupełni weselne dekoracje, które będą oryginalnym i ładnym akcentem. Szukając napisu LOVE na wesele, postaw na sprawdzoną ekipę, która zapewni również kompleksową obsługę. Obok napisu LOVE mogą stanąć:

Każdy z wymienionych elementów stanie się akcentem dekoracji weselnych, który będzie atrakcją dla gości małych i dużych.

Napis LOVE: dlaczego warto?

Dlaczego warto postawić na napis LOVE na wesele? Dlatego, że po pierwsze to świetny gadżet do ładnych zdjęć, które po latach będą przywoływać wspomnienia i wywoływać uśmiech na twarzy. Po drugie to lekka i mobilna dekoracja, którą można przenieść z miejsca w miejsce w każdej chwili imprezy. Po trzecie napis LOVE pomoże podkreślić rangę przyjęcia. Po czwarte pozwoli wyróżnić stolik Państwa Młodych, których radość i miłość są tego dnia najważniejsze.

Napis LOVE – wynajem to atrakcyjna cena, dzięki której odrobinę zmniejszysz koszty dekoracji do zdjęć. Gdy stanie obok niego nasza fotobudka na wesele i Ty, i Twoi goście otrzymacie zdjęcia od ręki, a ich elektroniczną wersję od razu będziecie mogli wrzucić na Facebooka i Instagrama.

Numer telefonu do kontaktu:
699-860-378


Napis LOVE na wesele: cena

Napis LOVE na wesele to także atrakcyjna cena. Cena pakietu weekendowego to ok. 650 zł z darmowym dojazdem 50 km od Poznania. Pakiet dobowy to 450 zł z gratisowym dojazdem w okolicach Poznania (do 50 km). Dodatkowo podświetlany napis LOVE możesz wynająć w pakiecie eventowym, który wyceniamy indywidualnie.Oba pakiety to też kompleksowa obsługa, dodatkowo możesz zamówić fotobudkę, dzięki której zapewnisz gościom niesamowite zdjęcia i obniżysz koszty oprawy foto.

Co jeszcze zapewnimy Ci obok napisu LOVE?

Napis LOVE – wynajem to dobry wybór, gdy chcesz stworzyć niesamowitą oprawę wesela. Jednak to nie wszystko, co mamy Ci do zaoferowania! Obok napisu może stanąć fotobudka z zabawnymi gadżetami, fotolustro z czerwonym dywanem, a nawet wytwornica ciężkiego dymu do tańca w chmurach! Znajdziesz nas głównie w Poznaniu, ale jeśli chcesz nas zaprosić, chętnie przyjedziemy do: Żnina, Piły, Kórnika, Lubonia, Czaplinka, Inowrocławia i kilkunastu innych miast. Nie czekaj i umów się z nami już dziś! A jeśli chcesz podejrzeć, jak bawili się Ci, którzy już nas gościli, zajrzyj do galerii!