Fotobudka na urodziny

Fotobudka na urodziny, czyli zabawa idealna!


Impreza urodzinowa to dla każdego – i małego, i dużego. Gdy nada się jej niezwykły charakter staje niezapomnianym dniem/wieczorem, a często nawet imprezą życia. By była jeszcze większą atrakcją, a raczej zapewniła uwiecznienie toastu czy zabawnych sytuacji, wybierz fotobudkę na urodziny

Budka fotograficzna na urodziny – dlaczego to Twoje imprezowe must have?

Nie będziemy się rozgadywać, a raczej rozpisywać, tylko od razu opowiemy Ci o zaletach fotobudki na urodziny, a należą do nich:

Dzięki fotobudce na urodziny zapewnisz sobie również ciekawe tło do zdjęć i bobra zabawa Twoich gości. Każdy z nich będzie mógł zrobić sobie z Tobą piękne zabawne zdjęcie, od razu je wydrukować i wrzucić do portfela. Dodatkowo zdjęcia będzie można otrzymać w wersji elektronicznej, przesyłając na adres mailowy z pulpitu budki. Co jeszcze da Ci nasza budka fotograficzna (urodziny)? Ogrom dobrej zabawy podczas pstrykania fotek, które będziesz mógł od razu wrzucić na Facebooka czy Instagrama. Nie czekaj i już dzisiaj napisz do nas, by dowiedzieć się więcej o wynajmie fotobudki!

Fotobudka na wynajem: urodziny i nie tylko

Fotobudka na wynajem to obok fantastycznej zabawy atrakcyjne ceny pakietów. U nas wynajmiesz budkę na 2,3,4 lub 6 godzin już od 650 zł. Możesz też wybrać indywidualnie wyceniany pakiet eventowy. Każdy pakiet to kompleksowa obsługa oraz możliwość stworzenia indywidualnej oprawy do zdjęć, którą samodzielnie zaprojektujesz. Poza tym nasza fotobudka na urodziny (cennik znajdziesz tutaj) na Twojej imprezie stanie się też miejscem, w którym będziesz mógł na kilka chwil schować się przed imprezowym hałasem, by spokojnie pstryknąć kilka fotek.

U nas budkę fotograficzną możesz wynająć także na urodziny w plenerze, ale i na każdą inną 

imprezę – od studniówki przez firmową imprezę oraz przyjęcie okolicznościowe aż po wesele. Na każdej z nich zagwarantujemy Ci ciekawe tło z LEDowym oświetleniem oraz wiele innych gadżetów, które uświetnią zdjęcia.

Czy fotobudka jest lepsza od fotografa? Sprawdź sam!

Fotobudka na wynajem jest świetną alternatywą wynajmu fotografa. Jest tańsza i mniej wymagająca, a przede wszystkim mobilniejsza. To powoduje, że budka fotograficzna na urodziny jest nieco praktyczniejszym rozwiązaniem. Jest na tyle lekka i mobilna, że w każdej chwili można ją postawić w dowolnie wybranym miejscu.

Fotobudka na urodziny pozwoli Ci również na obniżenie kosztów oprawy fotograficznej imprezy. Dzięki niej obniżysz koszty zrobienia fajnych i ciekawych zdjęć czy to z LED-owym podświetleniem tła, czy zabawnymi gadżetami, czy elementem tła własnego projektu. Poza tym nie będziesz też musieć wywoływać gości do wspólnej fotografii, bo w każdej chwili będą mogli zaprosić Cię do budki, by pstryknąć kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt zdjęć dzięki nielimitowanej liczbie zdjęć! Każda fotka z budki fotograficznej na urodziny to gwarant super zabawy i fantastycznych zdjęć bez niezliczonych próśb o ustawienie się do fotografii.

Co jeszcze warto wiedzieć o fotobudkach na urodziny?

Wybierając nasze budki fotograficzne na urodziny to również możliwość wynajęcia dmuchanej kabiny z podświetleniem LED, która zapewni miejsce do robienia zdjęć także w plenerze bez obaw o to, że kiepska pogoda popsuje sesję zdjęciową na urodzinowej imprezie. Dodatkowo fotobudkę możesz wynająć na każdą inną imprezę okolicznościową, wybierając indywidualnie przygotowywany i wyceniany pakiet eventowy.

Dzięki naszym budkom fotograficznym na urodziny otrzymasz:

Każda z zalet fotobudki na wynajem jest tym, czego potrzebujesz, by Twoje urodziny stały się imprezą życia nie tylko dla Ciebie, ale i Twoich gości.