Fotobudka Luboń

Fotobudka w Luboniu, czyli najlepsze imprezowe fotki

Organizujesz imprezę w Luboniu i szukasz atrakcji dla gości? Chcesz zapewnić super zabawę i zabawne fotki na Facebooka? Wynajmij fotobudkę! Jest lekka i mobilna, zdjęcia dostaniecie od ręki, a samo pstrykanie będzie czystą przyjemnością. Poza tym wizyta w budce fotograficznej stanie się niesamowitym wspomnieniem i super zabawą dla małych i dużych. Fotobudka jest często wybierana także przez tych, którzy planowaniem imprez zajmują się zawodowo. Jak magnes przyciąga amatorów dobrej zabawy i śmiesznych zdjęć.

Kiedy zdecydować się na fotobudkę na wynajem?

Fotobudka na wynajem to pomysł idealny na każdą imprezę – studniówkę, 18-stkę, wesele, przyjęcie rocznicowe, a nawet firmówkę. Budka do robienia zdjęć to nie tylko zabawa i zdjęcia, ale także:

No, dobra… wszystko fajnie, ale ile to kosztuje? Specjalnie dla Ciebie mamy pakiety w atrakcyjnych cenach. Fotobudka (Luboń) to też gwarant ciekawej oprawy fotograficznej zdjęć, a cennikmożesz przejrzeć w każdej chwili.

Fotobudka do wynajęcia w Luboniu jest też świetnym pomysłem… na zabawę w szkole! Dzieci z pewnością będą sie doskonale bawić w budce, robiąc śmieszne miny do zdjęć, czy kradnąc całusa pierwszej szkolnej miłości. Podczas zabawy nauczyciele też będą zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia zarówno z uczniami, jak i we własnym gronie. Kiedy jeszcze możesz wynająć fotobudkę? Okazji i imprez, na których fotobudka (Luboń) na wynajem będzie super atrakcją, jest sporo, a mogą do nich należeć:

Dlaczego warto wybrać nas?

Fotobudka do wynajęcia, którą można przywieźć w kilkanaście minut to ideał imprezowy. Jesteśmy z Poznania i okolic, więc przywiezienie fotobudki to dla naszej ekipy przysłowiowe 5 minut. Poza tym nas zespół zmontuje, rozmontuje i obsłuży budkę, więc Ty nie musisz się o nic martwić. Poza tym w razie potrzeby przeniesiemy budkę we wskazane przez Ciebie miejsce.

Nasz zespół to młodzi ludzie z poczuciem humoru, którzy niejedną imprezę mają już za sobą. Jeśli budka na Twojej imprezie będzie oblegana i zacznie robić się kolejka, opowiedzą kilka imprezowych anegdotek, które zainspirują gości do zabawnych zdjęć.

Co jeszcze damy Ci, gdy wynajmiesz naszą fotobudkę?

Fotobudka (Luboń) na wynajem jest dobrym pomysłem też wtedy, gdy chcesz mieć oprawę fotograficzną tylko przez chwilę czy dłużej. Jeśli potrzebujesz fotografii tylko z jakiejś części imprezy, budka fotograficzna (Luboń) jest idealna. Nasze pakiety 2-,3-,4- i 6-godzinne właśnie dlatego są wybierane przez klientów. Dzięki temu można też zapewnić mniej oficjalną atmosferę np. na integracyjnej imprezie w firmie czy na urodzinach. Dodatkowo, gdy chcesz wynająć fotobudkę na dłużej, przygotujemy dla Ciebie pakiet eventowy.w atrakcyjnej cenie.

Budka do robienia zdjęć od nas to także dodatkowe możliwości jak np. wynajęcie świecącego napisu LOVE (często w pakiecie eventowym na wesele) lub dmuchana kabina do robienia zdjęć w niepogodę z oryginalnym podświetleniem tła LEDami. Możemy też stworzyć oprawę zdjęć według Twojego projektu i sprawić, że fotki z budki będą dokładnie takie, jak sobie zamarzyłeś.

Gdzie możesz poza Luboniem możesz wynająć nasze fotobudki?

Zastanawiasz się, gdzie znajdziesz naszą „budkową” ekipę? Najszybciej w Poznaniu i okolicach, ale na Twoje zaproszenie zajrzymy też do kujawsko-pomorskiego, czyli m.in. do Żnina czy Bydgoszczy, Torunia oraz malowniczego Nakła nad Notecią. Gdy zażyczysz sobie naszej obecności na Dolnym Śląsku, pojawimy się we Wrocławiu albo Trzebnicy. Możemy też odwiedzić Czaplinek albo Wałcz lub Szczecinek. To gdzie nas dzisiaj zaprosisz? Na jakiej imprezie będziemy mogli wspólnie pobawić się w fotobudce?