Fotobudka na 18stkę

Fotobudka na 18stkę


18-stka to przełomowa impreza w życiu każdego człowieka. Wejście w dorosłość i dla wielu najlepsza impreza w życiu. Choć zorganizowanie jej często jest wyzwaniem i wymaga wielu przygotowań, oprawa fotograficzna dla większości jest kluczowa. Fotobudka na 18-stkę to doskonały pomysł! Jest świetna i na kameralną imprezę, i na większe tematyczne przyjęcie oraz imprezę w plenerze, Może stać się akcentem rodem z imprez pokazywanych w filmach oraz oryginalną dekoracją sali.

Dzięki budce fotograficznej na 18-stce zapewnisz gościom:

Wynajem fotobudki na 18-stkę to także możliwość zapewnienia oprawy fotograficznej imprezy w atrakcyjnej cenie. Nasze fotobudki to także wysoka jakość robionych fotek zarówno na wydruku, jak i w wersji elektronicznej. Możesz je wrzucić bezpośrednio skopiować z pulpitu budki na swój telefon i niemal natychmiast opublikować na Facebooku lub Instagramie. 

Fotobudka na 18-stkę: jak można wynająć?

Budka fotograficzna na 18-stkę to doskonały pomysł, gdy chcesz zapewnić gościom fajne miejsce do zrobienia zabawnych zdjęć. Fotobudka i jej wynajem u nas to sporo możliwości – stworzenie indywidualnej oprawy zdjęć według Twojego projektu; wynajęcie budki na 2,3,4 lub 6 godzin; indywidualną wycenę pakietu eventowego oraz nielimitowaną liczbę ujęć i kompleksową obsługę. Każdy z tych atutów budki fotograficznej na 18-stkę ma atrakcyjną cenę.

Wynajem fotobudki na 18-stkę i dmuchana kabina z oświetleniem LED zapewnią Twoim gościom miejsce do zrobienia ciekawych zdjęć z imprezy oraz zabezpieczą fotobudkę przed deszczem podczas imprezy 18-stkowej w plenerze. Poza tym 18-stka i fotobudka na wynajem to duet idealny, ponieważ dzięki niemu zrobisz niezapomniane ujęcia, dobrze się przy tym bawiąc.

Jakie pakiety oferujemy?

Nasze pakiety to wynajem fotobudki na 18-stkę na 2, 3, 4 lub 6 godzin z kompleksową obsługą. Możemy także zrobić indywidualną wycenę pakietu eventowego, dzięki któremu możesz otrzymać atrakcyjny rabat. Poza tym w pakiecie eventowym otrzymasz wiele innych korzyści.

W każdym pakiecie otrzymasz:

Fotobudka na 18-stkę: dlaczego to świetny pomysł?

Fotobudka na 18-stkę to świetny pomysł, ponieważ zapewnisz gościom możliwość zrobienia oryginalnych zdjęć samodzielnie z ciekawym tłem. Gadżety pozwolą na zrobienie śmiesznych zdjęć, które później będą mogły trafić na profile w social mediach. Poza tym pasek ze zdjęciami będzie można bez trudu włożyć do portfela i nosić zawsze przy sobie. Indywidualna oprawa zdjęć spowoduje, że zdjęcia zrobione w budce będą jeszcze piękniejsze i będą tym, co sprawi, że Twoi goście nie zapomną spędzonych wspólnie chwil.

Wynajem fotobudki na 18-stkę to również możliwość ustawienia jej w dowolnie wybranym miejscu. Dzięki mobilności zarówno samej budki, jak i dmuchanej kabiny budkę fotograficzną ustawisz w każdym miejscu sali, w której odbywa się impreza. W dmuchanej kabinie masz też możliwość zapewnienia sobie fajnego kolorowego oświetlenia będącego oryginalnym tłem do zdjęć.

Dlaczego warto postawić na nasze fotobudki?

Nasze budki fotograficzne na 18-stkę to nie tylko atrakcyjne ceny i specjalne pakiety, ale i kompleksowa obsługa, dzięki której nie musisz się o nic martwić, organizując urodzinową imprezę. Wynajem fotobudki na 18-stkę będzie również dobrym rozwiązaniem, gdy sala jest małe, a przyjęcie kameralne. Wybierając nasze fotobudki na 18-stkę nie musisz się niczym martwić – przyjedziemy i rozstawimy budkę, a później ją złożymy, zapewniając Ci czas na to, co najważniejsze w trakcie imprezy. Nie czekaj i wynajmij fotobudkę na 18-stkę już dzisiaj!