Fotobudka Kórnik

Najlepsze zdjęcia z imprezy w Kórniku? Tylko z fotobudki!

Zrobienie imprezy w Kórniku może spędzać sen z powiek, tym bardziej jeśli chcesz, by goście doskonale się bawili. Dwoisz się i troisz, i nadal nie wiesz, jakie atrakcje zapewnić na imprezie? Mamy odpowiedź! Fotobudka Kórnik! Dzięki niej sprawisz, że Twoi goście nie zapomną imprezy, a Ty jako gospodarz będziesz mieć zabawne i nie tylko zdjęcia z przyjaciółmi zawsze przy sobie na pasku zdjęć z naszej budki. Budka do robienia zdjęć to wybór idealny, gdy chcesz:

Fotobudka w Kórniku to również atrakcyjne ceny, ale by dowiedzieć się o tym więcej, zostań z nami jeszcze chwilę, bo najpierw opowiemy Ci o tym, kiedy nasza budka do robienia zdjęć się sprawdzi idealnie.

Na jaką imprezę wynająć fotobudkę?

Fotobudka na wynajem jest doskonałym wyborem na imprezę plenerową, firmówkę, każdy Twój event, studniówkę, 18-stkę, a nawet wesele lub przyjęcie rocznicowe. O cenach i pakietach opowiemy za chwilę, bo najpierw chcemy przedstawić Ci zalety naszej fotobudki do wynajęcia, a są to:

Wszystkie powodują, że fotobudka w Kórniku jest elementem idealnym. Dzięki niej Twoi goście nie zapomną imprezy i będą mieć zabawne zdjęcia od ręki.

Fotobudka – Kórnik: cennik

Ceny naszych pakietów zaczynają się od 650 zł (pakiet 2-godzinny) i pozwalają zapewnić oprawę fotograficzną imprezy bez dużych nakładów finansowych. Budka fotograficzna Kórnik to również zabawne gadżety do zdjęć bez dodatkowych opłat. Gdy będziesz chciał wynająć fotobudkę na imprezę taką jak np. wesele, przygotujemy dla Ciebie indywidualny pakiet eventowy, więc nie czekaj i zadzwoń do nas już dzisiaj!

Co zyskasz, wynajmując fotobudkę?

Fotobudka do wynajęcia da Ci ogrom frajdy podczas imprezy, extra zdjęcia oraz wspomnienia, które będzie można nosić na niewielkim pasku w portfelu i mieć zawsze przy sobie. Nasza fotobudka na wynajem ma jeszcze jedną zaletę… jest idealnym miejscem, by zakochani mogli sobie skraść całusa bez ochów i achów wokół, tworząc osobistą pamiątkę.

Budka fotograficzna (Kórnik) to także wysokiej jakości zdjęcia z oprawą według Twojego projektu. Dodatkowo możesz wynająć u nas dmuchaną kabinę do robienia zdjęć z możliwością podświetlenia tła LEDami. To wybór idealny na imprezę plenerową, gdy pogoda jest niepewna. Poza tym i fotobudka, i kabina są świetną atrakcją na każdej imprezie, a samo spotkanie, szczególnie zabawne sytuacje z niego są szybko uwiecznione. Zdjęcia możesz otrzymać też w wersji elektronicznej, a nielimitowana liczba ujęć pozwoli Wam bawić się, pozując do fotografii bez końca. Zabawne akcesoria pomogą rozluźnić atmosferę na firmowej integracji, bo na pewno sięgnie po nie też zarząd, by zrobić sobie wspólne zdjęcie z pracownikami na firmowe albo prywatne social media.

Budka do robienia zdjęć na imprezie w Kórniku: doskonała zabawa i nie tylko

Robienie zdjęć w fotobudce (Kórnik) to nie tylko genialna zabawa, ale też super miejsce na wspólne spędzenie czasu. Chowając się w fotobudce, można sobie pozwolić na nieco więcej, pozując do zdjęcia i bez obaw się powygłupiać. Budka do robienia zdjęć doskonale sprawdzi się też na szkolnych imprezach, połowinkach, mniej oficjalnym świętowaniu dnia patrona czy zwykłej dyskotece albo szkolnym Halloween.

Wybierając naszą budkę fotograficzną (Kórnik) zapewnisz sobie i swoim gościom genialną zabawę, śmieszne zdjęcia od ręki oraz wiele innych atrakcji okołofotograficznych. Gdzie nas znajdziesz? W Poznaniu, Kórniku i Luboniu, ale nie tylko. Pojawimy się też w Wałczu, Szczecinku, Bydgoszczy, Wrocławiu i Trzebnicy. Nasza fotobudka już na Ciebie czeka!