Fotobudka na wesele

Fotobudka na wesele: oryginalna oprawa fotograficzna na przyjęciu


Dzień ślubu i przyjęcie weselne to jeden z najbardziej wymagających dni. Miesiące przygotowań, planowanie przebiegu uroczystości i wiele innych. Dla wielu par młodych ważny jest odpowiedni fotograf i klimatyczne miejsce do zdjęć. Obok ścianek coraz częściej na weselach można zobaczyć fotobudki.

Wesele i fotobudka: czy to dobre połączenie?


Fotobudka na wesele… czy to dobry pomysł? TAK! Odpowiednio udekorowana pomoże stworzyć piękne miejsce do weselnych zdjęć. Goście będą mogli od razu zabrać z sobą gotowe zabawne zdjęcia. Gdy wesele odbywa się w plenerze idealnym wyborem jest fotobudka w dmuchanej kabinie z oświetleniem LED. Dzięki niemu fotobudka na wesele staje się klimatyczną miejscówką na piękne weselne zdjęcia. Wesele i fotobudka to również zapewnienie oprawie przyjęcia nieco niebanalnego akcentu.

Wynajem fotobudki na wesele pozwala na:

Dlaczego nasze fotobudki są numerem jeden na weselach?


Wynajem naszej fotobudki na wesele to pięknie udekorowane miejsce do zdjęć przygotowane według projektu klienta. Budka w stylu boho, rustykalnym czy stylizowana na wiejską altankę to dla nie problem. Fotobudka na wesele to również atrakcyjne ceny wynajmu, co pozwoli gościom dobrze się bawić, robiąc zabawne zdjęcia, które później od razu mogą schować do portfela lub pochwalić się gościom przy stoliku.

Przygotowywany przez nas element oprawy weselnej to nie tylko fotobudka (wynajem), ale również ciężki dym zwany dalej tańcem w chmurach, który doda uroku całej uroczystości. Dodatkowo wynajem fotobudki na wesele na godziny strzałem w dziesiątkę dla tych, którzy chcą mieć możliwość zapewnienia gościom dodatkowej atrakcji.

Wynajem fotobudki na wesele: ceny


Wynajem fotobudki na wesele u nas to atrakcyjne ceny pakietów: 2-,3-,4- i 6-godzinnych oraz specjalnie przygotowywany pakiet eventowy z ceną ustalaną indywidualnie. Nasza fotobudka na wesele to:

Co jeszcze zyskasz dzięki wynajmowi fotobudki na wesele?


Wynajem fotobudki na wesele to same korzyści – mobilność, szybki wydruk zdjęć i przede wszystkim dobra zabawa. Robienie zdjęć w fotobudce (wynajem) pozwala uwiecznić piękne chwile na weselu i sprawić, że każdy z gości będzie mógł doskonale się bawić, robiąc głupie miny do zdjęcia.

Fotobudka na wesele jest też atrakcją dla najmłodszych gości – mogą się w niej powygłupiać i zrobić samodzielnie zdjęcia bez większych obaw. Poza tym nasza fotobudka (wynajem) jest mobilna, a my zapewniamy jej obsługę, więc nie musisz się o nic martwić. Każdą naszą fotobudkę można postawić w dmuchanej kabinie z oświetleniem LED.

Wynajem fotobudki na wesele to również atrakcyjna cena wynajęcia świecącego napisu love. Każdy pakiet eventowy wyceniamy indywidualnie, oferując rabaty. Wynajmij fotobudkę na wesele i zapewnij gościom niesamowitą zabawę, a sobie piękne wspomnienia oraz doskonałą oprawę fotograficzną w najlepszej cenie!