Oferta wynajmu fotobudki

Wynajmij fotobudkę, czyli nasza oferta i korzyści, które otrzymasz


Fotobudka lub świecący napis love oraz kabina dmuchana na zdjęcia LED to świetna alternatywa dla organizujących eventy i imprezy okolicznościowe, którym jednocześnie zależy na mobilności oraz pięknym miejscu na zdjęcia, które nie zajmuje zbyt dużo powierzchni sali. Fotobudki są mobilne i lekkie, a to sprawia, że są jeszcze atrakcyjniejsze. Kolorowe oświetlenie namiotu z budką foto daje również możliwość zrobienia oryginalnych i ciekawie oświetlonych zdjęć. Nasze fotobudki na wynajem będą dla Ciebie idealne, gdy będziesz szukać dobrego i niewielkiego miejsca do zrobienia fotek na imprezie.

Nasza oferta to nie tylko fotobudka i świecący napis love, ale także:


Pakiet eventowy i namiot do fotobudki, czyli najlepsze zdjęcia z imprezy

Szukając czegoś, co sprawi, że impreza firmowa będzie niezapomniana warto postawić na oryginalność i wybrać motyw przewodni. Wybierając fotobudkę dobrze zaplanować oprawę zdjęć, a do tego idealnie nadają się zabawne akcesoria, które są w naszym pakiecie. Podczas tworzenia kosztorysu imprezy ważna jest cena usługi. Nasze są atrakcyjne, a to powoduje, że dzięki fotobudce na wynajem obniżysz koszty organizacji firmowego eventu.

Obok pakietu eventowego naszą często wybieraną propozycją jest namiot do fotobudki, który daje możliwość zabezpieczenia jej przed deszczem podczas imprezy plenerowej oraz przygotowanie oprawy zdjęć. W namiocie lub kabinie dmuchanej na zdjęcia LED można zapewnić sobie piękne tło do zdjęć, a przede wszystkim dobre światło.


Numer telefonu do kontaktu:
699-860-378


Uśmiech, proszę! zabawa w fotobudce

Robienie zdjęć w fotobudce to doskonała zabawa dla dzieci i dorosłych. Zapewnia wspólny czas i pozwala uwiecznić piękne wspomnienia. Zabawne akcesoria w naszych pakietach to m.in. maski i kapelusze, dzięki którym zdjęcia będą przypominać radosną wspólną zabawę. Kabina dmuchana na zdjęcia LED pozwoli też na zrobienie zdjęć na zewnątrz z ciekawym i oryginalnie oświetlonym tłem. Dodatkowo w kabinie możesz ustawić nasz świecący napis love i zrobić małą sesję foto z ukochanym. Poza tym oświetlenie LED w fotobudce na wynajem umożliwia zmianę koloru światła, co na fotce wygląda efektownie.

Namiot dmuchany na zewnątrz z fotobudką to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy obawiają się kiepskiej pogody podczas imprezy. W naszym namiocie bez obaw zrobisz sesję foto z gości, a sam namiot pozwoli Ci stworzyć oryginalne tło do zdjęć.


Świecący napis love idealny na rocznicę i wesele

Napis love do wynajęcia to dla coraz większej grupy planujących wesele to jedna z dekoracji z grupy must have. Idealny jako gadżet do sesji foto z gośćmi lub po prostu dekoracja zdjęcia sprawia, że oprawa zdjęć weselnych staje się oryginalna. Napis love na wynajem świetnie zaprezentuje się też na przyjęciu rocznicowym, będąc dekoracją przypominająca o najważniejszym.


Co jeszcze otrzymasz od wynajmij-fotobudke.pl?

Naszą misją jest zapewnienie Ci zabawy i pięknych zdjęć ze studniówki, 18-stki, urodzin oraz wesela i każdej innej imprezy okolicznościowej. Dzięki naszej ofercie zapewnisz sobie i swoim gościom:

Każda z naszych fotobudek na wynajem jest kompleksowo obsługiwana. Przygotowujemy montaż oraz specjalnie dla Ciebie stworzoną oprawę i niskie ceny. Nasze fotobudki możesz wynająć w Poznaniu i okolicach, ale nie tylko – w kujawsko-pomorskim, dolnośląskim, lubuskim i zachodniopomorskim. Każde z tych miejsc jest dla nas niezwykłe, bo mogliśmy spotkać Was i obserwować jak doskonale bawicie się, robiąc zabawne fotki w naszych budkach. Każda rozmowa o zrobionych zdjęciach utwierdza nas w przekonaniu, że fotobudki i piękna oprawa zdjęć tworzą niezapomniane chwile pełne kolorów. A Ty, kiedy wynajmiesz fotobudkę dla siebie? Nie czekaj i zrób to jeszcze dzisiaj!