Fotobudka, fotolustro, ciężki dym Września

Fotobudka

Fotobudka to doskonały sposób na uwiecznienie wspomnień z każdej imprezy. Dzięki niej Twoi goście będą mogli zrobić sobie zabawne zdjęcia, które będą pamiątką na lata.

Nasze fotobudki to urządzenia najwyższej jakości, które zapewniają doskonałą jakość zdjęć. Posiadają one wiele funkcji, które sprawią, że Twoje zdjęcia będą wyjątkowe.

W przypadku imprezy plenerowej udostępniamy dmuchaną kabinę GRATIS. Zapraszamy do sprawdzenia cen najmu fotobudki.

Numer telefonu do kontaktu:
699-860-378

Fotolustro

Fotolustro to nowoczesne urządzenie, które pozwala robić sobie zdjęcia w czasie rzeczywistym. Dzięki niemu Twoi goście będą mogli zobaczyć się na zdjęciu od razu po jego wykonaniu.

Nasze fotolustra to urządzenia najwyższej jakości, które zapewniają doskonałą jakość zdjęć. Posiadają one wiele funkcji, które sprawią, że Twoje zdjęcia będą wyjątkowe.

Ile kosztuje fotolustro? Można to sprawdzić w naszym cenniku lub skontaktować się bezpośrednio w celu otrzymania indywidualnej wyceny.

Ciężki dym

Ciężki dym to doskonały sposób na stworzenie wyjątkowej atmosfery na Twojej imprezie. Dzięki niemu Twoja impreza będzie wyglądać bardziej elegancko i stylowo.

Nasz ciężki dym to produkt najwyższej jakości, który nie powoduje dyskotekowego efektu. Unosi się on do kolan, tworząc delikatną aurę. W naszej galerii można zobaczyć wiele dotychczasowych naszych realizacji. 

 

Jak zamówić fotobudkę, fotolustro lub ciężki dym we Wrześni?

Aby zamówić fotobudkę, fotolustro lub ciężki dym, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy do współpracy!

Numer telefonu do kontaktu:
699-860-378