Fotobudka na studniówkę

Za 100 dni matura, czyli fotobudka na studniówkę


Studniówka to wyjątkowa noc w życiu każdego maturzysty – egzamin dojrzałości coraz bliżej, więc i stres coraz większy. Jednak każdy z maturzystów szykuje się na tę wyjątkową noc, by wyglądać bosko, a na samej imprezie uwiecznia niemal każdą chwilę z licealnymi przyjaciółmi. Jak im sprawić niespodziankę i pomóc w tworzeniu pięknych wspomnień z tej wyjątkowej nocy? Wynająć fotobudkę na studniówkę!

Po co fotobudka na studniówkę?

Dlaczego fotobudka na studniówkę jest dobrym pomysłem? Po pierwsze jest mobilna i może stanąć w dowolnym miejscu sali. Po drugie zdjęcia można wydrukować natychmiast, dzięki czemu gotowe zdjęcia można wrzucić od razu do torebki czy portfela. Trzecia zaleta budki fotograficznej na studniówce to możliwość zrobienia zdjęć z zabawnymi gadżetami i otrzymania zdjęć w wersji elektronicznej.

Co jeszcze daje wynajem fotobudki na studniówkę?

  1. Pozwala na dobrą zabawę podczas robienia nieoficjalnych zdjęć.
  2. Gdy dodatkowo zdecydujesz się na wynajęcie dmuchanej kabiny z oświetleniem LED, zapewnisz ciekawe tło do zdjęć ze studniówki.
  3. Nielimitowaną liczbę ujęć, dzięki której uwiecznisz najlepsze chwile ze studniówki.
  4. Atrakcyjne ceny, dzięki którym będziesz mógł zmniejszyć koszty oprawy fotograficznej imprezy.
  5. Zabawne gadżety do zdjęć.

Każdy z tych elementów sprawi, że studniówka będzie niezapomnianą imprezą.

Studniówka: fotobudka, czyli szybkie zdjęcia dla każdego

Studniówka (fotobudka) to możliwość dania każdemu na tej niezwykłej imprezie zrobienia zdjęć najwyższej jakości samodzielnie. Dodatkowo fotobudka na studniówkę to także zapewnienie świetnej zabawy zarówno uczniom, jak i nauczycielom. Każdy z nich, będąc na imprezie pokocha szybkie robienie zabawnych zdjęć z fajnym kolorowym tłem zapewnionym dzięki oświetleniu LED.

Jak wyceniamy wynajem fotobudki na studniówkę?

Wynajem fotobudki na studniówkę w ramach pakietu eventowego możemy wycenić indywidualnie. Nasi klienci dużo częściej wybierają jeden z pakietów. Co wchodzi w skład każdego pakietu?

Budkę fotograficzną wynajmujemy na godziny – 2, 3,4 lub 6. Dzięki pakietom eventowym możesz dostosować liczbę godzin indywidualnie.

Fotobudka na studniówkę: dlaczego to dobry pomysł?

Fotobudka na studniówkę to dobry pomysł, ponieważ:

Poza tym fotobudka na studniówkę to rozwiązanie idealne dla tych, którzy chcą zmniejszyć koszty oprawy fotograficznej imprezy. Po serii oficjalnych zdjęć każdy może pobawić się robieniem fotek w różnych śmiesznych pozach czy z niepoważnymi minami. Poza tym studniówka i fotobudka to doskonałe połączenie, które jest tańsze od usług fotografa. Poza tym może stać się ciekawą dodatkową dekoracją sali.

Fotobudka (wynajem) na studniówkę to także możliwość zapewnienia świętującym maturzystom elementu, o którym marzy wielu z nich – elementu imprezy rodem z filmów o amerykańskich licealistów. To spowoduje, że ich impreza stanie się pięknym wspomnieniem na długie lata.

Budka fotograficzna na studniówkę stanie się również miejscem tworzenia wspomnień i dobrej zabawy oraz niezapomnianych wspomnień, dzięki którym o swojej studniówce będą opowiadać swoim dzieciom. Dodatkowo stanie się fajnym i ciekawie urządzonym miejscem do zrobienia ciekawych i oryginalnych zdjęć. Nie czekaj i już dzisiaj zamów wynajem fotobudki na studniówkę!