Fotobudka na event

Najlepsze zdjęcia z eventu? W budce i przed fotolustrem!

Organizowanie eventu zarówno firmowego, jak i rodzinnego wymaga zaplanowanie wielu aspektów imprezy – od miejsca, przez catering aż po oprawę fotograficzną. Fotobudka na event to wybór idealny! Na targach będzie świetnie się prezentować, przyciągając zaciekawionych klientów i partnerów biznesowych, którzy szybko Cię znajdą wśród innych stoisk.

Event bez fotobudki to nie event!

Dlaczego fotobudka na event to bardzo dobry pomysł? Po pierwsze pozwala obniżyć koszty oprawy fotograficznej. Po drugie zdjęcia otrzymujesz kilka chwil po ich zrobieniu. Po trzecie, dzięki elektronicznej wersji możesz je od razu opublikować na Facebooku lub Instagramie. Po trzecie możesz wybrać jedno z aż czterech projektów tła. Po piąte masz do dyspozycji sporo zabawnych gadżetów –kapelusze, okulary czy maski. Im lepsze zdjęcia z imprezy, tym więcej niesamowitych wspomnień. Obok fotobudki może stanąć fotolustro, które sprawi, że zabawa będzie jeszcze lepsza!

Event targowy: fotobudka – dlaczego to doskonały wybór!

Event targowy i fotobudka to duet doskonały, bo dzięki niej staniesz się zauważalny na targach branżowych i przyciągniesz uwagę nie tylko potencjalnych klientów i kontrahentów. Poza tym fotobudka na targach będzie świetnym elementem wspierającym tworzenie relacji na Facebooka.

Zalet fotobudki na targach branżowych jest sporo, a do najważniejszych należą:

Fotobudka na event targowy sprawi też, że jako organizator będziesz musieć szukać dodatkowego miejsca, ponieważ dzięki swoim niewielkim gabarytom zmieści się wszędzie.

Inne eventy branżowe: fotobudka do wynajęcia

Fotobudka będzie doskonałym wyborem także na inne eventy branżowe, bo dzięki niej sprawisz, że event firmowy będzie atrakcyjniejszy. Event branżowy, konferencja połączona z bankietem, podsumowanie kwartału/roku czy impreza rocznicowa firmy albo gala rozdania nagród branżowych – z fotobudką staną się niezapomniane i atrakcyjne!

Fotobudka na event jest też świetnym wyborem, gdy chcesz zapewnić pracownikom i partnerom biznesowym oryginalną oprawę zdjęć z wydarzenia i dobrą zabawę na nieoficjalnej części imprezy. Fotobudka na evencie to również możliwość wyróżnienia się na targach i zapewnienia sobie ciekawego wyposażenia stoiska.

Na jaką jeszcze imprezę fotobudka jest idealna?

Fotobudka do wynajęcia jest idealna nie tylko na targi, ale i na:

Każda z tych imprez z fotobudką będzie ciekawsza, a Ty otrzymasz oryginalne zdjęcia z imprezy. Wracając jednak do targów branżowych, naszą ekipę z fotobudką możesz zaprosić do Wrocławia, Żnina, Piły, Inowrocławia, Bydgoszczy, Torunia i kilkunastu innych miast. Co zyskasz, decydując się na naszą fotobudkę na event? Kompleksową obsługę, atrakcyjną cenę, zabawne gadżety do zdjęć ciekawy i przyciągający uwagę element Twojego stoiska i wiele radości z robienia zdjęć na targach branżowych. Wesprzesz też swój dział marketingu, umożliwiając mu publikowanie zdjęć z targów na Facebooku i Instagramie. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj do naszej galerii, a później umów się na spotkanie, by mówić szczegóły! Do zobaczenia na Twoim stoisku na targach!