Fotobudka na spotkanie firmowe

Impreza firmowa… jak ją zorganizować tak, by nie była nudna?


Integracja firmowa to zawsze dość duże wydarzenie towarzyskie dla pracowników i zarządu – można na niej potańczyć, porozmawiać o niesłużbowych sprawach i spędzić wspólnie czas, by lepiej się poznać i wspólnie pobawić. Na firmówkach często pojawia się motyw przewodni i/lub prośba o przebranie się zgodnie z wybranym tematem imprezy. By zapewnić sobie jeszcze więcej atrakcji na integracji firmowej, postaw na fotobudkę na wynajem. Dzięki niej sprawisz, że pracownicy będą mogli od razu pochwalić się zabawnymi fotkami z imprezy firmowej w social mediach, oznaczając firmę i reklamując ją na Facebooku czy Instagramie.

Fotobudka na firmówkę, czyli super zabawa na półoficjalnej imprezie

Budka fotograficzna dla firmy to wiele korzyści, które sprawią, że wszyscy będą się świetnie bawić na imprezie firmowej. Nasza fotobudka na firmówkę to:

Budka fotograficzna dla firmy to mobilniejsza i tańsza alternatywa wynajmu fotografa, która pozwala obniżyć koszty imprezy firmowej. Poza tym dzięki fotobudce na imprezie integracyjnej sprawisz, że każdy pracownik będzie mógł bez większego stresu zrobić sobie nieoficjalne zdjęcie z szefem czy nawet prezesem. Nie czekaj i skontaktuj się z nami już dzisiaj!

Fotobudki na imprezę firmową: super zdjęcia w atrakcyjnych cenach

Fotobudka, impreza firmowa i cennik to wymagające trio, ale nasze budki do robienia zdjęć pozwolą na organizację super imprezy bez ogromnego budżetu. Dzięki naszym pakietom 2,3,4 i 6-godzinnym i ich super cenom (pakiet 2-godzinny to tylko 650 zł!) sprawisz, że zabawne sytuacje z imprezy firmowej zostaną uwiecznione i będą mogły stać się jednocześnie niemal bezpłatnym firmowym materiałem promocyjnym.

Nieimitowana liczba ujęć połączona z możliwością wybrania zabawnych gadżetów do zdjęć to gwarant super zabawy nawet dla nieśmiałych na co dzień pracowników. Poza tym fotobudka na wynajem jest idealna, gdy metraż sali, w której odbywa się spotkanie firmowe jest niewielki. Jej mobilność pozwala ją ustawić w dowolnym miejscu sali, nawet w kącie, a to jeden z jej największych atutów.

Kiedy jeszcze fotobudka to dobry pomysł?

Fotobudka na wynajem sprawdzi się także na każdym innym przyjęciu okolicznościowym – rocznicy, I Komunii, benefisie czy studniówce albo urodzinach, czy nawet weselu. Ustawiając fotobudkę na sali zapewnisz sobie i swoim gościom miejsce do świetnej zabawy podczas pstrykania zdjęć na imprezie. Ciekawe tło, podświetlenie LEDowe, zabawne gadżety i nielimitowana liczba ujęć to wyróżniki dobrej zabawy z naszą fotobudkę na firmówkę i każde inne przyjęcie. Coraz częściej na fotobudkę na wynajem decydują się wedding planerzy, organizując wesele. To oryginalny i łatwy sposób na zapewnienie dodatkowej atrakcji na przyjęciu ślubnym. Natomiast na imprezie urodzinowej np. 18-stce, wynajmując budkę fotograficzną, zapewnisz świetną zabawę dużym i małym gościom.

Ile kosztuje budka fotograficzna na wynajem?

Decydując się na fotobudkę u nas, nie musisz się martwić wysokimi cenami jej wynajmu. Nasze pakiety mają atrakcyjne ceny, a gdy wybierzesz specjalny pakiet eventowy, otrzymasz indywidualną wycenę. W skład każdego naszego pakietu wchodzą:

Dodatkowo możesz wynająć u nas napis LED, który często wybierają nowożeńcy lub świętujący rocznicę ślubu. Poza tym oferujemy wynajem dmuchanej kabiny do zdjęć, dzięki której zapewnisz swoim gościom bezpieczne miejsce do robienia zdjęć na imprezie plenerowej nawet podczas deszczu czy wietrznego dnia. Planujesz imprezę firmową? Szukasz możliwości zrobienia oryginalnych i zabawnych zdjęć na spotkaniu pracowniczym? Nie czekaj i wynajmij fotobudkę u nas!